ONLINE SHOP
Eviniz Patchwork İle Renklensin

Tasarım gücünü modanın son trendleriyle buluşturan Reform Halı, yaklaşan sonbahar günlerinde içinizi ısıtan mekanlar oluşturmaya devam ediyor. Geniş koleksiyonları ile kaliteyi ve estetiği herkesin ulaşabileceği bir hale dönüştüren Reform Halı'nın Patchwork Koleksiyonu, sıradışı dekorasyon modasını evlerinize taşıyacak.

Kadınların modaya ve şıklığa verdiği önemden esinlenerek tasarlanan Patchwork Koleksiyonu renk, desen ve gösterişi sevenlerin tam da aradığı türden... Farklı kültürleri ve zamanları yansıtan el emeği eski halıların yeniden değer kazanarak muhteşem birer tasarıma dönüştüğü Reform Halı Patchwork Koleksiyonu, detaycı yaklaşımı ile tüm dikkatleri üzerine çekecek. İlmekleri moda ile buluşturan, değişik parçaların birleşimi ile ortaya çıkan birbirinden özel halılar, tarzının tüm ayırt ediciliğiyle Reform Halı'da. Patchwork halılar, bu sezonun dekoratif aksesuarlarının adeta can damarı olacak dikkat çekici renkleri ve göz alıcı desenleri ile eviniz modaya sıra dışı ayak uyduracak.

Cesaretin, gençliğin ve yaşam enerjisinin evlerinize yansımasını istiyorsanız, Reform Halı, Patchwork Koleksiyonu tam da sizlere göre. Evinize renk katacak Reform Halı Patchwork Koleksiyonu, hayatınızda da daha büyük yer kaplayacak.

Halıda Reform Evinize de Reform'u Getiriyor

Türk halı sektöründe 50 yılı aşkın bir süredir faaliyet gösteren Özipek Grubu’nun 2003 yılında kurulan ödüllü markası Reform Halı, ABD, Kanada, Almanya, Yunanistan, Belçika ve İtalya’dan sonra şimdi on seçkin koleksiyonu ile Türkiye'de.

Muhteşem motif zenginliği ve Türk düğümü olarak adlandırılan özel dokuma tekniği ile yüzyıllardır en önemli sanat eserleri arasında yer alan Türk halı sanatı, Reform Halı ile dünyadaki eski önemine yeniden kavuşuyor.

Geçtiğimiz yıllarda dünyanın en önemli halı ödülleri arasında yer alan Amerıca’s Magnificent Carpet Award (Amerika Muhteşem Halı Ödülü) ödülünü iki yıl üst üste kazanan ilk ve tek Türk makine halısı üreticisi olan Reform Halı bu ödülü dünyada ilk defa el halısı görünümlü makina halısı üretimi ile elde etti.

Halihazırda Çırağan Koleksiyonu olarak adlandırılan bu halılarda kullanılan %100 Yeni Zelanda Yünü’nden yapılan ipler birebir el halısı dokumasında kullanılan çile boyama metodlarına sadık kalınarak üretilmektedir. Özel tezgahlarda dokunan halılar tüm el halılarında uygulanan teknik ile tek tek yıkanmakta, kurutulmakta ve gerilmektedir.

Ayrıca bu koleksiyondaki halıların saçakları özel bir itina ile el düğümü atılarak tamamlanmaktadır.Bu sayede pahalı el halılarının görünümünü daha ekonomik fiyatlar ile evlerde görmek münkün olmakta.

Reform Halı'nın yan kuruluşu olduğu Özipek Halı da 1992 yılında santimetre kareye 576 (24x24) ilmek sığdırarak Guinness Rekorlar Kitabı’na giren ilk ve tek Türk ipek halı üreticisi olmayı başarmıştı. Daha sonra 676 (26x26), 784 (28x28) ve 900 (30x30) ilmek sıklıklarına ulaşan Özipek günümüzde 1600 (40x40) adet ilmeği 1 santimetre kareye sığdırmayı başarmıştır.

Bu haklı başarılara imza atan ailenin genç markası Reform Halı 2010 yılı başında radikal bir karar alarak Türk perakende sektörüne girmiş ve 5 ay gibi çok kısa bir sürede 8 mağazaya ulaşmıştır.  Başta Çamlıca - Çengelköy, 212 AVM, Kent Meydanı AVM gibi seçkin noktalarda showroom açan firma sadece makine halısı değil aynı zamanda en nadide el halısı ürünlerini de müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.

Uzmanlar tarafından dahi el halısından güçlükle ayırt edilen kalitede ürettiği klasik Osmanlı motiflerinden oluşan makine halılarını Çırağan Koleksiyonu'nda toplayan Reform Halı'nın evinizin dekorasyonunu zenginleştirecek birbirinden özel el halı koleksiyonları da göz dolduruyor.

Reform Halı'da, modern ev dekorasyonlarının yükselen trendi shaggy halıları koleksiyonu Milano'dan, klasik motifleri günümüz makine halılarına taşıyan Gülhane Koleksiyonu'na kadar birçok seçeneği bulabileceksiniz.

Sadece makine halıları ile değil, ürettiği el halıları ile de öne çıkan Reform Halı, ipeksi yumuşaklığı ve zengin renkleri barındıran Arya Koleksiyonu'nu el halısında modern halı çizgilerini arayanlar için üretiyor. Dünyanın en iyi yünleri olarak kabul edilen Yeni Zelanda yünleri ile yoğun ipeğin kullanıldığı Elisee Koleksiyonu ile de Reform Halı, el halılarındaki kalite çıtasını yükseğe taşıyor.

Reform Halı, eviniz için doğru halının seçiminde sizlere makine halılarında Gülhane, Gümüş ve Çırağan Koleksiyonları ile, isimsiz sanatçıların eserleri olan el halılarında ise Nepal, Milano, Bolero, Arya, Beljik, Uşak ve Elisee Koleksiyonları ile birbirinden farklı tasarımlar sunuyor.

Yüzyıllardır Dünyadaki asil ailelerin saraylarında yer vermek için yarıştığı Türk halıları, Reform Halı ile artık evlerimize geliyor. Geçtiğimiz Eylül ayında en büyük ve altıncı adımı olan Çengelköy konsept mağazasını açan

Reform Halı, geniş koleksiyonları ile kaliteyi herkesin ulaşabileceği hale getirdi. Konsept mağaza, uluslararası birçok koleksiyoncunun da yakından takip ettiği, Dünyaca ünlü Özipek Halı'nın  Türkiye'deki ilk satış noktası olma özelliğini taşıyor.

içerik

Salon Halıları

Salon Halıları

Evinizin salonu çok daha kaliteli salon halılarına emanet. Burada özellikle kabartmalı desen seçenekleri ile karşınıza çıkan modern halılar, yaşam mekânınızın çok daha gösterişli ve kaliteli olmasına inanılmaz derecede destek sağlıyor. Bastığınız zaman yumuşacık hissi veren ( Özel Yumuşak Tuşe ) ve evinizin gerçekten konforlu bir mekân olduğunu gösteren halılar, büyük bir dikkatle üretildi ve en uygun fiyatları ile karşınıza çıkarılıyor.


 

Çok kaliteli halıyı hemen siz de fark edebilir, ayrıcalığını anlayabilirsiniz. Sık ilmek dokusuyla ve rengârenk değişik modelleri ile birlikte, evinize farklı bir hava ve renk katacak halılar sizi bekliyor. Evinizin salonu bu güzel salon halıları sayesinde yumuşacık ve rahat olsun. Konuklarınız ise bu rahatlığı sonuna kadar yaşasın ve gerçekten sizin farkınız bu şekilde ortaya çıksın. Buradan karşınıza çok kaliteli seçenekleri çıkarıldığı gibi, zevkinize uygun çok farklı modelleri bulmanız ve değerlendirmeniz mümkündür. Olağanüstü ışıltılı yapısıyla ve mükemmel görselliği ile desteklenen salon halıları evinize mükemmel bir ayrıcalık kalkmaya hazır bekliyor.


 

Modern Salon Halıları

Evin odaları arasında puanlama yapacak olursak gerçekten salon açık ara ön planda bulunmaya devam edecektir. Hem mobilya seçenekleri bakımından hem de alan bakımından daha geniş alternatifler salonlarda karşımıza çıkıyor. Halıcılık sektörünün bu avantajı da oda için hazırladığı seçenekler elbette ki daha fazla ürün oluşturuyor. İddialı salon halıları koleksiyonları ile birlikte yılın belli dönemlerinde kaliteye vurgu yapan üreticiler, aynı zamanda ticari başarı ile birlikte insanları daha fazla memnun etmek için yarışını sürdürüyor.


 

Salonun ölçüsü her ne olursa olsun içini dolduracak eşya ve bu eşyayı daha güzel gösterecek salon halıları seçenekleri, evlerde ışıltı ve parıltı anlamında mükemmel sonuç ortaya koymaya devam edecek. İyi bir ev hayali pek çok insanın ve ailenin rüyalarını süslemektedir. Ev sahibi olduktan sonra bu evi dayayıp döşemek ise gerçekten çok büyük bir zevk olarak karşımıza çıkıyor. Hele ki çok geniş ebat ve büyük ölçüleri ile birlikte salon projeleri insanların üzerinde daha fazla durduğu bir alternatifi gözler önüne sermektedir.


 

Salon Halıları Çeşitleri

Sayısız seçeneği aynı salon halıları kategorisi içerisinde yan yana hazırlayıp sunuyoruz. Farklı renkler, farklı dokuma modelleri, bunun yanı sıra kabartmalı modeller, gerçekten hepsi de evinize renk katacak bir ayrıcalığı temsil etmektedir. Mobilyanız, duvarlarınız ve evinizdeki parke zemin ne renk ise inanın bu yapıya çok uyumlu olacak birbirinden kaliteli salon halıları çeşitleri hemen karşınıza çıkıyor. İster geometrik modelleri üzerinde durun isterseniz de çiçekli ve oval modeller, her biri evinize renk atması için üretilmiş salon halıları, bu sayfalarda karşınıza çıkarılmıştır. Eviniz için salon halıları bakıyorsanız buradaki seçenekleri bir kez eksiksiz olarak incelemeniz inanın yeterli olacaktır. O kadar fazla seçenek hazırladık ve sunuyoruz ki siz değerli müşterilerimiz için gerçek manada bir memnuniyet projesi oluşturmuş durumdayız. Son derece özel bir şekilde hazırlanmış olağanüstü salon halıları çeşitleri, siz değerli müşterilerimizin isteklerine ne kadar önem verdiğimizi ortaya koyuyor.


 

En Güzel Salon Halıları

Etkileyici koleksiyonlar ile birlikte burada resimlerde görmüş olduğunuz ürünler, devam eden kampanyalarla size avantaj sağlıyor. Özellikle etkileyici model tasarımları ile birlikte yeni ürünler ve fırsat seçenekleri iyi bir alışveriş için ikna kabiliyeti yüksek sonuçları ortaya koyuyor. Bu sayfalarda sizin için büyük bir dikkatle tasarlanmış ve üretilmiş salon halıları modelleri bulunduğu sürece, seçme avantajını en iyi şartlarda değerlendirebilirsiniz.


 

Evin her yerini daha güzel göstermek için çalışan insanlar adına özellikle salonlarda müthiş sonuç veren ürünler dikkat çekiyor. Çok masraf etmeden birbirinden kaliteli modellere ulaşmak bu avantajlı sayfaların size sağladığı geniş imkânlar arasında bulunuyor. Hem ürünler hem de bu ürünleri daha zengin hale getiren uzmanların çalışmaları müşteriler için alışveriş adına iyi bir fırsat ortaya koyuyor. Müşterisinin beklentilerini çok iyi bilen ve seçme konusunda onlara daha çok şans tanıyan firmamızın ürünleri, internet avantajı ile birlikte yaşam mekânlarına önemli değer katmaya devam ediyor.


 

Salon Halıları Fiyatları

Kalitesiyle hiçbir endişeye yer bırakmayan mükemmel salon halıları, fiyatlarıyla da gerçek tercih olduğunu size daha net göstermektedir. Evinizin her köşesinde farklı bir kimlik yaratacak mükemmel salon halıları seçenek ve alternatifleri buradan karşınıza çıkıyor. Evinin güzel ve gösterişli olmasını isteyen herkes gibi siz de yaşadıklarınızı baştan sona yenileyecek ve değiştirecek projeler üzerinde durabilirsiniz. Özellikle duvar boya rengi ve tavan burada etkili olurken, zemin döşeme özellikleri de salon halıları tercihinde gerçekten büyük önem taşımaktadır. Son derece hoş ve şık bir model farkı ile karşımıza çıkan salon halıları, piyasada bulabileceğiniz en uygun fiyatlarıyla iyi bir alışveriş unsuru olarak hizmetinizdedir. Küçük çocukların dahi memnuniyet duyacağı yumuşacık doku rahatlığın ve gösterişin sembolü olarak karşınızdadır. Ürünlerimizi çok daha yakından inceleyebilir özelliklerini bu sayfalardan keşfedebilirsiniz. Ticari olarak size en iyi hizmeti, en güzel ürünü ve en kaliteli salon halılarını sunmak bizim genel hizmet anlayışımızdır. Mutfak Halısı

En Ucuz Salon Halıları

Değerli müşterilerinin kıymetini çok iyi bilen üretici ve satıcılar adına kalite ve görüntü çok büyük önem taşınmalıdır. Evini daha güzel göstermek için döşeme zevkini kullanmak isteyen insanların alışveriş fırsatı bulması için Reform Halı siz değerli müşterilemize  online işlemlerde bulunabilmesi için shop.reformhali.com internet sitesini aktif etmiştir.İnternet Sitemizde makine halısı-çocuk halısı-bambu halı-özel tezgah halısı-kesme yolluklar-kilimler-paspas-patchwork halı-vintage halı-ince yazlık halı-el dokuma ürünleri bulabilir kredi kartı ile online işlemlerde bulunabilirsiniz. Ticaret kalitesi üst düzey olan firmamız sizin için uygun fiyatlarda salon halıları seçeneklerini sunmaya devam ediyor. İade ve değişim garantisi ile beraber ürünlerimizin daha fazla tercih edildiğini rahatlıkla söyleyebiliriz.


 

Müşterilerinin memnuniyetini ve güvenini kazanmak suretiyle daha kaliteli ve nitelikli ürünleri adresinize ulaştırmaya devam ediyoruz. Özellikle görsellerde ve geniş ürün sayfalarında devam eden kampanyalar oldukça çekici bir fırsat yaratıyor. Tüm müşterilerin güvenini kazanacak modeller buradan karşınıza çıkıyor ve fiyatları gerçekten çok uygun. Artık salonlar başta olmak üzere evinizi daha güzel göstermek için elinizde daha fazla seçenek var. 

Mutfak Halısı

Mutfak Halısı

Evinizin bütün bölme ve odaları için çok farklı ve özel bir şekilde halı modelleri hazırlanmıştır. Genellikle mutfak yerleşim geometrik yapısı birbirinden farklı olurken, mutfak halısı modellerimiz tam da sizin isteğinize uygun seçenekler oluşturmaktadır. Elbette ki kaymaması, yumuşacık olması ve kir tutmaması, siz değerli müşterilerin halılardan ortak beklentisidir. Özenle seçilmiş iplerle dokunmuş atkı çözgü konusunda mükemmel bir bütünlük ortaya koymuş olan mutfak halısı seçenekleri, mükemmel bir tezgâhtan çıkan ve evinize gelen olağanüstü seçeneği gözler önüne seriyor.


 

Yaşam reklamlarınızın bütün odaları, özeni ve dikkati hak ediyor. Ortaya koymuş olduğumuz mükemmel ürün kalitesi ve bol seçenek, burada siz değerli müşterilerimizin gerçek ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak zemin hazırlıyor. Mutfağınızın durumunu en iyi siz bilirsiniz ve buradan seçeceğiniz halılar sizin isteğinize uygun olmalı. Yumuşacık hissi veren ve bu rahatlığı evin her köşesine taşıyan mükemmel mutfak halısı çeşitleri, internetten size çok daha uygun koşullarda sunulmaktadır. Kesinlikle önemli ihtiyaçlarımızdan biri olan mutfak halısı, burada çok farklı modelleri ile birlikte karşınıza çıkmış durumda.

Mutfak Halısı Modelleri

Düzenli bir şekilde oluşturulmuş koleksiyonların tamamı, siz değerli müşterilerimize mükemmel bir hizmet sonucu ortaya çıkmıştır. Kaliteden ve hizmetleri memnuniyet duymanız kesin olduğu gibi, çeşit konusunda size inanılmaz fırsatları bu sayfalardan sunmaya devam ediyoruz. Size illaki ürünümüzü satın alın demiyoruz. Buradan sadece dikkatlice yapacağınız inceleme ve gözlemler, ürünü alıp almama konusunda size zaten fikir verecektir. Olağanüstü çeşitlilik ve üst düzey kalite bir arada olduğu için, ürünlerimizi seçmek ve değerlendirmek sizin için bir gereklilik olacaktır.


 

Uygun koşullarda evini tekrardan düzenlemek ve dekore etmek isteyen insanların, bu sayfalardan müthiş mutfak halısı fırsatları bulduğunu ve şans elde ettiğini söyleyebiliriz. Birbirinden güzel çeşitler olağanüstü güzelliği ve bütünlüğü anlatıyor. Yumuşacık ve rahatlığı sembolize eden olağanüstü kaliteli seçenekler, e ticaret ürün zenginliği içerisinde gerçekten önemli bir yer tutuyor.

Yuvarlak Mutfak Halısı

Evinizin her tarafını baştan sona döşemek istiyorsanız mükemmel halı seçenekleri ile bu konuda size yardımcı olmaya hazırız. Evin belki de en çok işlevsel bölümlerinden biri olan mutfaklarda, birbirinden kaliteli mutfak halısı seçeneklerimiz ihtiyacınızı karşılıyor. Sık ilmek özellikleri ile birlikte yumuşacık hissi veren modern halılar, son derece kaliteli tezgâhlarda dokundu ve bu şekilde karşınıza geliyor.


 

Ticarette interneti çok verimli kullanan firmamız özellikle renkli ve iç açıcı görseller ile birlikte size çok özel fırsatlar sunmaya devam ediyor. Mutfağınız için gerçekten birbirinden güzel koleksiyonlar ile birlikte hizmetinizdeyiz. Bayanların belki de ev döşemesi konusunda en çok üzerinde durduğu seçeneklerden biri olan mutfak halısı farklı koleksiyon ürünleri olarak karşınıza çıkıyor. İpek koleksiyonu klasik bir model olmakla beraber farklı renkleri ile birlikte mutfağınıza gerçekten mükemmel bir görüntü katabilir. Özellikle mutfak dolapları ve mutfak eşyaları ile birlikte uyumlu bir renk yakaladığınız zaman ev döşemenin çok daha hoş bir görüntüye kavuşacak. Firmamızı tercih edip buradaki kaliteli mutfak halısı seçeneklerini eviniz için tercih edebilirsiniz. Bu şekilde siz daha memnun bir müşteri konumuna gelebilirsiniz.

Kaymaz Mutfak Halısı

Çok sık bahsettiğimiz ipek koleksiyonu mutfak halısı çeşitleri içerisinde gerçekten çok tutulan modellerden bir olarak karşınıza çıkıyor. Onunla beraber yaratıcı yönü ön planda tutan tasarım koleksiyonu sizin için yine çok farklı desen ve renklerle ayrıcalık oluşturuyor. İnanın buradaki birbirinden güzel halı modelleri mutfağınızda olağanüstü bir görüntü bütünlüğü yakalayacaktır. Size bir diğer önerimiz ise kesinlikle mutfaklarda rengârenk koleksiyonu olacaktır.


 

İnsanın içini açan çok güzel renkler ile birlikte kullanılan malzeme kalitesi muazzam bir halı bütünlüğü oluşturmuş durumda. Bu şekilde mutfağınız için ürünlerimiz arasından çok güzel ve kaliteli tercihlerde bulunabilirsiniz. Kimi zaman leke problemi kimi zamanda ıslaklık ile karşı karşıya kalacağınız mutfaklarda, kaliteli halı modellerimiz bu konuda size yardımcı olacaktır. Kolayca silinip temizlenen halı modellerimiz mutfağınızı çok daha verimli kullanma konusunda size yardımcı olacaktır.

Mutfak Halısı Fiyatları

Bir ürünün kaliteli olduğu gibi, fiyatları da ancak bu kadar şaşırtıcı olabilir. Evinize ve tüm bölmelerine hazırladığımız mükemmel seçenekler, mutfağınız için gerçekten çok çarpıcı sonuçları ortaya sizin için koymuş durumda. Mutfağınızı dekorasyon fikirleri ile değiştirmek isterseniz, işe halılardan başlamak gerçekten önemlidir. Bu sayfalarda zevkinize uygun bir mutfak halısı modeli bulabileceğiniz gibi, fiyatları uygun oluşu sizin için gerçekten bir başka avantaj olarak dikkat çekecektir. Salon Halıları


 

Buradan ürünleri hemen seçim ücretsiz kargo seçenek ve avantajları ile değerlendirebilirsiniz. Son derece özel ve standardı yüksek şekilde ayarlanmış ürün kategorileri, fiyatları ile de gerçekten şaşırtıcı bir sonuç ortaya koymaktadır. Rengârenk ve farklı desen özellikleri ile birlikte mutfağınıza yakışacak bir halı mutlaka vardır. Uygun fiyatlı ve kaliteli koleksiyonlar sizin için oluşturulmuş durumda. Sayfamızı ve sürekli devam eden kampanyaları yakından takip etmeye devam edin.

Ucuz Mutfak Halısı

Eğer şimdi alışveriş için karar verecek olursanız, pek çok farklı koleksiyonda indirimli seçenekler karşınıza çıkmaktadır. Son derece kaliteli halıları piyasaya sunduğumuz için ürünlerimiz iade garantilidir. Hoş ve görsel olarak etkileyici yapıya sahip modellerimiz aynı zamanda uygun fiyatlarıyla beraber hemen şimdi karşınıza geliyor. Mutfak halısı fiyatlarımız sezonun en uygun rakamlarını göstermektedir.


 

Özellikle de yılsonu indirimlerinden faydalanıp %100 güvenli alışveriş fırsatları hemen değerlendirebilirsiniz. Son derece kaliteli olan orijinal ürünler aynı zamanda ödeme koruma sistemi ile birlikte güvenli alışveriş için size destek sağlıyor. Son derece özel tezgâhlarda dokunmuş ve uzman elinden geçmiş olan halı modellerimiz, evinizin her köşesinde fark yaratmaya devam edecek. Bayanların mutfak konusundaki hassasiyeti bilinirken mükemmel halı modellerimiz ile birlikte bu konuda size yardımcı olmaya hazırız.

 

Çocuk Halısı

Çocuk Halısı

Yaşam mekânlarınız yani çok sevdiğiniz evleriniz için, tercih edeceğiniz eşya kalitesi büyük önem taşımaktadır. Gerek mobilyalar gerekse de çocuk halısı tercihinde bulunurken, aslında evinize vermiş olduğunuz değeri ortaya koyduğunuzu hatırlatmamız gerek. En çok değer verdiğiniz ve hayatınız anlamına gelen çocuklar için çocuk halısı, özel bir şekilde dokunmuş ve hazırlanmış mükemmel halı seçenekleri bulunuyor. Hele ki küçük çocukların vaktinin büyük bir kısmını bu halılar üzerinde geçirdiği düşünülecek olursa, tercihinizin çok daha önemli olduğunu anlamanız inanın daha kolaylaşacaktır.


 

Yürürken düşüp kalkmak veya oyuncaklarıyla oynamak için iyi bir halıya ihtiyacı olan çocuklara mutlaka destek sağlamalısınız. Sayfalarımızda sizin için yan yana koymuş olduğumuz çocuk halısı, bu konuda aradığınız seçeneği bulmanıza gerçekten yardımcı olacaktır. Kaliteli garantili ve modern ürün seçeneklerimiz ile birlikte, internetten güvenilir alışveriş imkânınız size en uygun şartlarda sunmaya devam ediyoruz.

Çocuk Halısı Modelleri

Bir ailenin bütün fertleri için evin belli odaları işlevsel bir görev üstlenmektedir. Çocuklarına değer veren insanlar ve aileler için gerçekten aynı zamanda çocuk odaları dikkatlice döşenmiş görsel olarak da etkileyici bir mekân olarak kendini gösteriyor. Firma olarak sizin için ve çocuklarınız için olağanüstü seçenekleri karşınızda getirmiş durumdayız. Yere bastığın zaman sadece halının yumuşaklığını hissetmeniz için gerçekten ortaya mükemmel sonuçlar koymuş durumdayız.


 

Büyük bir dikkatle üretilen ve kalitesi ile beraber görüntüsünü daha ön plana taşıyan modellerimiz yine karşınıza çıkıyor. Çocuk halısı seçenekleri özellikle çocuk odalarına son dönemlerde daha farklı bir kimlik kazandırıyor. Hayal gücü yüksek ve çalışmalarıyla yüksek performansı hedeflemiş tasarımcılar sizin için gerçekten gerçek manada çözüm niteliğinde bir çalışma anlayışını sergiliyor. Kendiniz tercih yapabilir dilerseniz çocuklarınızın bu konuda fikrini alabilirsiniz. Model ve tasarım çalışmaları ile kalitesi her şekilde ispatlanmış olan halılar hem sizin hem de çocuklarınızın beğenisini kazanacaktır.


 

Arabalı Çocuk Halısı

Öncelikli olarak çocuğunuz adına ayırdığınız odanın ölçü ve ebatları önemlidir. Yine burası için tercih etmiş olduğunuz mobilya ve eşya seçenekleri çocuk halısı tercihinde yine büyük önem taşıyor. Her türlü ölçüye ve her türlü değişik eşya seçeneklerine uygun olarak çocuk halısı modellerimiz bulunuyor. Burada hem tasarımı hem de olağanüstü modelleri ile karşınıza çıkan seçenekler, daha kaliteli ve gösterişli bir yaşam mekâna için size her zaman fırsat veriyor.


 

Alışveriş avantajlarının çok belirgin olduğu bu güvenilir adres aracılığı ile birlikte evinizi daha güzel gösterecek çözümlere parmak basabilirsiniz. Kurduğu hayallerin gerçek olmasını bekleyen aileler için ve aynı zamanda onların çocukları için mükemmel seçeneklerimiz bulunuyor. Model ve tasarım oluşturma konusunda uzmanlığını gösteren başarılı ekiplerle birlikte üretilmiş kaliteli halılar sizin isteklerinizi karşılayacak potansiyeli gösteriyor.


 

Kız Çocuk Halısı

Burada çocuk halısı çeşitlerini gözden geçirirken, gerek modeller gerekse de farklı renkler çok önemlidir. Çocuk odanızın boy ve ebat ölçüleri yine burada çok büyük önem taşıdığı gibi, her ölçüye uygun çocuk halısı biz de mevcut bulunmaktadır. Şu anda bile karşınıza çıkardığımız bin bir farklı seçenek, size kaliteyi anlatıyor modern bir dokuma teknolojisini gözler önüne seriyor. Uzun yıllar boyu yatmayan ve kabarık halini koruyan mükemmel halı seçenekleri, düştüğünde çocuğunuzun en büyük dostu olarak dikkat çekiyor.


 

Aynı şekilde oyuncaklarıyla rahat bir oyun sergilemesine istediğiniz çocuklarınız, bizim halılarımız üzerinde gerçekten emniyettedir. Çocuk sağlığını ve gereksinimini düşünen tüm ebeveynler gibi, sizde ürün çeşitlerini ve ortaya koyduğu zengin kategoriye mutlaka dikkat etmelisiniz. Son derece kaliteli tezgâhlarda dokunan mükemmel çocuk halısı seçenekleri, evinizin havasını baştan sona değiştirecek, çocuklarınız için ise emniyetli bir seçenek olmaya devam edecektir.

Erkek Çocuk Halısı

Çocuklarınız için alışveriş yaparken para mutlaka ikinci planda olmalıdır. Bu dünyada en çok değer verdiğiniz varlıkların ihtiyaçlarını karşılarken kalite birinci planda olmak zorunda. Çocuk odalarına halı bakıyorsanız, sizi çok fazla seçenek sunulmalı ve siz de bu seçenekler içerisinden tercihinizi yapmalısınız. Firma olarak bu konuda size inanılmaz derecede farklı ve fazla seçenek sunuyoruz. Ücretsiz kargo ve kampanyalar vaat ettiğimiz gibi, çocuk halısı tamda bunu gösteren rakamları ile gerçekten dikkat çekiyor.


 

Ürünlerimizin hepsine kefil olduğumuz gibi, kaliteli yumuşacık ve sizi mutlu edecek seçenekler üzerinde çok dikkatlice durmaya devam ediyoruz. Hele ki çocuklarınız işin içinde olduğu zaman, kalite ve güvenilirlik konusunda en ön planda olan çocuk halısı modellerini takip etmeye devam ediniz. Kurulup ticarete başladığımız günden beri müşteri memnuniyetine çok büyük önem vermekteyiz. Ürünlerimizi yakından görme ve inceleme fırsatı bulduğunuz zaman, bu konuda ne kadar dikkatli ve kararlı olduğumuzu sizde göreceksiniz. İstediğiniz ürünü seçin ve en kısa zamanda elinize ulaşmasını bekleyin. Salon Halıları

Çocuk Halısı Fiyatları

Çocuk odalarına en uygun model halılarla birlikte her zaman yanınızdayız. Uzmanları kalite anlayışı ile bütünleştirilmiş olan bir firma olarak en iyi ürün seçeneklerini sizin karşınıza getiriyoruz. Ortaya çıkan mükemmel çocuk halısı aynı zamanda uygun fiyatlarla beraber sizin için gerçekten iyi bir fırsat oluşturuyor. Koşup oynayan ve sürekli düşüp kalkan çocuklar yumuşak bir zemin avantajı ile birlikte odasında daha fazla eğlenme şansı bulabilir. Ebeveyn olarak çocuklara bu fırsatı vermek herkesin görevidir.


 

Uygun fiyatlar ve olağanüstü seçeneklerin adresinden sizin için yepyeni çözümler gelmeye devam ediyor. Değişim ve iade garantili halılar buradan size sunuluyor ve uygun alışveriş şartlarında size gereken katkıyı sağlıyor. Kendiniz için ve çocuklarınız için bizim sayfalarımızdan tercih yapabilir ve odayı döşeme konusunda avantajlı bir konuma gelebilirsiniz. Ürünlerimizin detayları hakkında bilgi edinmek için her zaman destek ve yardım alabilirsiniz. Makul fiyatlar ve sürekli yeni çıkan devam eden kampanyalar daha iyi şartlarda alışveriş için size yardımda bulunacak.

Yolluk Halı

Yolluk Halı

Giriş, antre ve oda arasındaki boşlukların yanı sıra, evinizin her tarafına uygun yolluk halı modelleri karşınızda. Özellikle yolluk olarak nitelendirilen, genişliği değişik ölçü ve ebatlarda belirlenen mükemmel yolluk halı seçenekleri, evinizin dayalı döşeli olmasında ilk etken olarak dikkat çekmektedir. Son derece sık düğüm özellikleri ile beraber yumuşacık etkisini yıllarca koruyan halı modellerimiz, firmamızın buradaki ürün hassasiyetini gözler önüne sermektedir.


 

Özellikle antre ve odalar arasındaki geçiş bölümlerinde birbirinden güzel yolluk halı tercihi, siz değerli müşterilerimizi beklemektedir. Ürünlerimiz büyük bir özenle oluşturulmuş ve dikkatli seçeneklerle birlikte üretilmiştir. Kullanılan iplik kalitesi her zaman en üst düzeyde olduğu gibi, model oluşturma konusunda da uzman tasarımcıların halılarınızı etkisi gerçekten dikkat çekiyor. Bastığınız zaman yumuşacık hissi veren sizin ve çocuklarınızın keyif alacağı birbirinden güzel yolluk halı modelleri için, sayfalarımızı baştan sona gözden geçirmelisiniz.

Yolluk Halı Modelleri

Geometrik şekiller çiçek desenleri ve birbirinden farklı yaratıcı görsel etki ile birlikte, mükemmel halılar sizi bekliyor. Bu modern yolluk halı oluşumunda özellikle gelişmiş dokuma tezgâhları ve kaliteli üretici avantajı dikkatlerden kaçmıyor. Büyük bir özenle oluşturulmuş her bir model, kendi hayal dünyasını dışa yansıtan bir fantastik görüntü oluşturmaktadır. Halılar çok ilgi çekici parlak ve ışıltısıyla birlikte, evinizin adeta göstergesi şeklinde karşımıza çıkıyor.


 

Eğer siz de yolluk halı modelleri konusunda tercihte bulunacaksınız, bu sayfalardan size sunduğumuz ve karşınıza çıkardığımız alternatifler, her biri iyi seçenek olduğunu göstermektedir. Işıltılı ve gösterişli yapıyı evinizin her yerine ulaştıracak olan mükemmel yolluk halı modelleri, odalar arasındaki geçişi çok daha rahat ve güvenli bir şekilde sağlamanıza katkı yapıyor. Özellikle evinizde düşe kalka büyüyen bir çocuğunuz varsa, bu yumuşacık halılar doğru bir tercih olduğunu size her şekilde ispatlayacak.

Kesme Yolluk Halı

Odalar arasındaki geçişi sağlayabilmek için özellikle koridor ve giriş döşemesi çok büyük önem taşımaktadır. İnanılmaz derecede kaliteli ve fark yaratan modellerimiz buradan karşınıza çıkmaktadır. Ayağınızı bastığınız zaman yumuşacık olduğunu rahatlıkla hissedebileceğiniz modeller, çok özel tezgâhlarda dokunuyor ve malzeme kalitesi ile beraber göz kamaştırıyor. Her bir ürünümüz kullanışlı olduğu gibi özellikle yolluk halı çeşitlerimiz evinize gerçekten olağanüstü bir güzellik katmaya hazırdır.


 

Halı modellerimiz çok hoş tasarımlarla destekleniyor ve aynı zamanda oldukça sağlam bir yapıya sahip. Yıllarca kullandığınızda bile yumuşaklığını ve kalitesini koruyan halılar internet üzerinden kolayca sipariş vereceğiniz noktada sizi bekliyor. Evinizin bütün odalarını düşünüp ona göre kaliteli üretim yapan firma olarak ürün tedarik noktasında size en iyi seçenekleri ulaştırıyoruz. Eviniz için son derece yakışan çözümler üzerinde duruyoruz ve halılarınızın hepsi bu özelliğe sahip durumdadır.


 

Mutfak Yolluk Halı

Evinizde yolluk olarak kullanmak istediğiniz halılar için birbirinden güzel modellerimiz var ve bu modelleri çevrimiçi olarak size sunuyoruz. Karayel koleksiyonumuz gerçekten kendine özgü bir tasarım olarak dikkat çekmektedir. Vien koleksiyonu yine bu konuda bayanların ilgisini çekmeyi başaran mükemmel modellerle birlikte karşınıza geliyor. Tasarım olarak birbirine çok benzeyen ve renklerle ayrılan bu muazzam yolluk halı seçenekleri evinizde yolluk halı olarak gönül rahatlığı ile kullanacağınız modelleri temsil ediyor.


 

Evinizin görüntüsünü çok daha hoş ve şık hale getirmek istediğinizde mobilyalarınız ile uyumlu halılar burada gerçekten önemli görev üstleniyor. Rengârenk koleksiyonu oturma grupları ve diğer mobilya ürünleri ile birlikte önemli bir bütünlük yakalanmaktadır. Koridor ve giriş gibi genellikle geçiş için kullanılan yerlerde yumuşacık ve rengârenk yolluk halı modelleri gerçekten iyi bir tercih olarak dikkat çekiyor. İnanın evinizdeki halıları değiştirmek istediğiniz zaman sitemiz bu konuda maddi olarak size gereken desteği verecektir. Uygun fiyatlar ve bu fiyatlara alınabilecek en kaliteli halılar alışveriş için sizi çok daha iştahlı hale getirecektir.


 

Yolluk Halı Fiyatları

Sayfalarımızda dikkatinizi çeken bir kaç unsurdan biri de uygun fiyatlar olmalıdır. Böylesine üst düzey kaliteli yolluk halı seçeneklerini piyasanın en olabilecek cazip şartlarıyla elde edebilirsiniz. Fiyatlarımız büyük bir özenle gözden geçiriliyor, kampanyalar yıl boyu siz değerli müşterilerimize avantaj sağlıyor. Yolluk halı fiyatları kalitesi ile yan yana getirildiği zaman, gerçekten bu konuda harcadığımız emeğin karşılığını bulduğunu siz değerli müşterilerimiz rahatlıkla görebileceksiniz.


 

Ürünlerimizin her birine çok fazla dikkat ettiğimiz gibi, tasarım oluşturma konusunda da uzmanların çalışmaları size ve evinize çok büyük katkıları yapmaktadır. Yaşam mekânınızı daha da güzel hale getirecek. Ürünlerimizin alışveriş konusundaki bir diğer avantajı da ücretsiz kargo seçenekleridir. Ülkenin neresinde olursanız olun bu sayfalardan anında verdiğiniz siparişlerin, size en kısa zamanda ulaşacağını emin olmalısınız. Aynen gördüğünüz, parlak, kaliteli ve modern ürün seçenekleri, size olduğu gibi ulaştırılıyor. Müşteri memnuniyeti ise firmamızın birinci ilkesi olarak tüm alışverişlerde kendini gösteriyor. Salon Halıları


 

En Ucuz Yolluk Halı Fiyatları

Firmamız evinizin her bölümü için iddialı seçenekler sunuyor. Pek çok insan için odalar kadar odalar arasındaki geçiş bölmeleri çok büyük önem taşımaktadır. Tam da bu iş için üretilmiş olan birbirinden güzel yolluk halı modelleri inanılmaz fiyatlarla karşınızda. Sayfalarımızı kullanıp kolayca sipariş verebilir ve siparişlerin hemen elinize ulaşmasını bekleyebilirsiniz. Bu konuda çok hızlı çalışan firmamız, beğendiğiniz ürün seçeneklerini en kısa yoldan size ulaştırmaya devam etmektedir.


 

Yaptığı kaliteli yatırımlarla birlikte son derece kullanışlı ürünleri sayfalarına taşıyan firmamız size bu konuda gerekli desteği vermeye hazır bir şekilde beklemektedir. İade ve değişim garantili ürün seçeneklerimiz yılın her döneminde devam eden kampanyalar ile birlikte size farklı fırsatlar sağlamaya devam ediyor. Eğer şimdi alışveriş yaparsanız inanılmaz derecede indirimli fırsatlar kolay ve uygun alışveriş için size gerekli desteği sağlayacaktır.Salon Halıları


 

Tasarım Halı

Tasarım Halı

Yıllardan beri halı tasarımında uzman olan ve oluşturdukları modellerle insanları etkileyen profesyoneller, sizin için mükemmel tasarımlar hazırlamaya devam ediyor. Genellikle hayalinizdeki şekli bulabileceğiniz birbirinden güzel tasarımlarla bu sayfalarda karşılaşmanız mümkün. Halının adeta kendi standardını aşan ve ölçüsünü değiştiren mükemmel tasarımlar için, sayfalarımıza göz atmanız yeterli olacaktır. Burada evinizin ister salonuna isterseniz de farklı bir odasına tercih edeceğiniz tasarım halı modelleri, gerçekten farklı olduğunu her şekilde ortaya koymaktadır.


 

Sıra dışı modeller yumuşacık ve kaliteli tercihlerden oluşmaktadır. Model oluşturma konusunda profesyonelliğini ortaya koyan uzman ekipler, uzun zamandan beri bu konuda tasarım üzerine yoğun bir mesai harcamaktadır. Yaşam mekânlarını güzelleştiren ve daha özel hale getiren temel eşyalar içerisinde, halılar her zaman için çok önemli bir yer tutmaktadır. Halılar güzel olduğu zaman mobilyaları daha gösterişli olur, aynı zamanda yaşam ve kanları tüm güzelliğini ortaya koyar. Burada tasarım halı tercihi üzerinde yepyeni ve modern tasarımların etkisi düşünüldüğünde, buradaki tercihlerinizin daha göz kamaştırıcı olması mümkündür.

Özel Tasarım Halı

Tasarım için yoğun mesai harcamış olan uzmanlar, bilgi becerisini ve kabiliyetlerini bu güzel modeller üzerinde uygulamaya koyuyor. Birbirinden güzel modeller bazen bir çiçek bazen de bir kahve fincanı gibi oldu çok hoş ve sıra dışı bir tasarım oluşturuyor. Pek çok insanın hayalini kurduğu, arayıp bulamadığı mükemmel tasarımlara, bu sayfalardan daha kolay ulaşmanız mümkündür. Özellikle hayal gücünün sınırlarını zorlayan olağanüstü tasarım harikası modeller, istediğiniz odayı çok daha güzel ve hoş gösterme konusunda etkili bir sürecin parçası olarak karşımıza çıkıyor.


 

Son derece özenle hazırlanmış modeller ticari firmamızın ürün seçeneklerini daha renkli hale getirmektedir. Birbirinden güzel modelleri ve çeşitleri ile birlikte tasarım halı seçenekleri için, bu sayfalardaki ürün alternatifleri sizin her türlü ihtiyacınızı karşılayacak donanımı temsil etmektedir. Yumuşacık, yaylanma hissi veren rahat ve uzun süre dayanıklılığı sembolü olan bu kaliteli tasarım halı seçenekleri, evinize ve yaşam mekânlarınıza uzun yıllar boyu çok şey katmaya devam edecektir. Sıradan olmaktan uzak ve göz kamaştırıcı özelliğini her zaman ön planda tutan tasarım halı modelleri, siz değerli müşterilerin olası muhtemel ihtiyaçlarını her şekilde karşılayacak potansiyeli gösteriyor.

Özel Tasarım Halı Modelleri

Tasarım konusunda sınır tanımayan mükemmel bir firmanın sizin için nitelikli ürünleri karşınıza çıkmaktadır. Tasarım halı ihtiyacınızı karşılamak için alışılmışın dışında modelleri oluşturuyoruz ve yaşam mekânlarınız için fark yaratan nitelikte çalışmalar yapıyoruz. Her bir tasarım halı modeli oluşturulmadan önce çok yoğun mesai harcayan tasarım ekibi yüksek performans sergilemeye devam ediyor. Burada standart ötesi bir model zenginliğini temsil eden tasarım halı modelleri böylesine önemli bir çalışmanın sonucu olarak buradan karşınıza çıkıyor.


 

Değişik renk ve değişik ebat avantajları yaşam mekânlar için gerçekten görkemli bir bütünlük oluşturmaktadır. Oturma odaları dilerseniz salon için yapılan tercihler giriş ve diğer bölmeler için iyi bir fırsat ortaya koyuyor. Uzmanlar sizin için çok yoğun mesai harcıyor ve değişik modeller ortaya koymaya devam ediyor. Her dönemde ortaya konan kaliteli kreasyonlar için ürünlerimizi incelemeniz size fırsat yaratacak ve şans verecektir.

Tasarım Halı Modelleri

Uygun fiyatlarla kalite seçenekleri yan yana gördüğünüzde, bunun alışveriş için mükemmel bir fırsat olduğunu hemen anlarsınız. Özellikle tasarım konusunda mükemmel çalışmalarla karşınızda çıkarılmış modeller, bu konudaki özverili çalışmayı da daha net gözler önüne sermektedir. Evinize ve yaşam mekânınıza mükemmel katkı sağlayacak modeller için, biz gerçekten çok yoğun mesai harcamaktayız. Birbirinden güzel tasarım halı modelleri, fiyatlarıyla da çok cazip bir seçenek oluşturmaya devam ediyor. Ürünlerimiz garantili kaliteli ve gerçekten kullanıma uygundur. Ücretsiz kargo ve uygun fiyat kampanyaları ile birlikte, bu ürünlerin her birinin sizin için bir fırsat yarattığını unutmayın. Salon Halıları

Tasarım Halı Fiyatları

Üzerinde çok çalışılmış olduğu net bir şekilde belli olan modellerin fiyatları da çok uygun. Evinde başka ve sıra dışı bir görüntü ortaya koymak isteyen bayanlar için modellerimiz gerçekten tercih edilir bir özelliği temsil ediyor. Fırsat alışverişi avantajı yıl boyu devam eden kampanyalar ile birlikte sayfalarımızda gerçekten önemli bir fark oluşturuyor. Tasarım halı fiyatları en uygun koşulları ile birlikte şimdi size fırsat yaratıyor. Ücretsiz kargo avantajı ve uygun ürün fiyat avantajı alışveriş için adeta sizi kendine bekliyor.


 

Bu işte çok başarılı bir tasarımcının hayal gücünün yansıtan modelleri en iyi şartlarda hemen satın alabilirsiniz. Tasarım modelleri birbirinden farklı olmakla beraber ürün kalitesi gerçekten üst düzeyidir ve fiyatları çok uygundur. Burada gittikçe çoğalan seçenekleri ile birlikte oluşturduğumuz görseller, halı konusundaki tüm ihtiyacınızı karşılayacak görüntü oluşturuyor. Eğer şimdi alışveriş için harekete geçecek olursanız bu indirimli fırsatlardan faydalanabilirsiniz. Bir yaşam mekânında olması gereken bütün modellere sayfalarımızda yer veriyoruz. Renk ve desen konusunda sadelik arayışı içindeyseniz burada sizin isteğinize uygun bir modelimiz mutlaka karşınıza çıkacaktır.

Özel Tasarım Halı Fiyatları

Genellikle tasarımcıların hayal gücüne dayanan şık modeller ortaya gerçekten güzel sonuçlar çıkarıyor. Yaratıcı bir özelliği temsil eden mükemmel tasarımlar ile birlikte evinizi döşemek gerçekten daha kolay hale geliyor. Sizin için oluşturulmuş ve görsellere taşınmış olan tasarım halı modellerimiz bu konudaki hizmet başarımız için gerçekten iyi bir örnektir.


 

Alışılmışın dışında standart ötesi bir görüntü arzu eden herkes için gerçekten etkileyici modellerimiz bulunmaktadır. Evinizin her yerinde gönül rahatlığı ile tercih edeceğiniz bu modeller sıra dışı bir görüntü ortaya koymaya devam ediyor. Yakından incelediğiniz zaman gerçekten tasarımın çok ilgi çekici olduğunu kendiniz hemen göreceksiniz. Burada ortaya konulmuş olan tasarım modelleri sizin seçiminizi bekliyor. Evinize ve evinizde bulunan odalara yakışır bilir çözümü için buradaki modelleri gözden geçirebilirsiniz


 

Kaymaz Halı

Kaymaz Halı

Bazen parke veya laminat, bazen de fayans veya değişik taş döşemeleri zeminlerde göz alıcı bir bütünlük ortaya koyuyor. Özellikle kaygan zeminlerde kaymaz halı kullanmak bazı durumlarda zor gibi görünebilir. Her türlü zemine uygun kaymaz halı modelleri ile karşımıza çıkan firmamız özellikle bu son dönemde üretim kalitesi ile beraber farklı çözümler üzerinde durmaya devam ediyor. Birbirinden kaliteli ve ışıltılı modelleri ile birlikte yumuşacık bir etki gösteren kaymaz halı seçenekleri aynı zamanda zemin tutuşu özelliği ile birlikte insanlara gerçekten önemli avantajlar sağlıyor.


 

Fayans döşeme her yerde kullanılan bu muazzam kaymaz halı seçeneği göz alıcı bir görüntü ve kullanım kalitesi ile birlikte başta bayanlar olmak üzere herkese yardımcı oluyor. Rulo şeklindeki kaymaz halı seçeneklerinden dilediğiniz ölçü ve ebatlarda modeller oluşturabilirsiniz. Sadece uygun koşullarda vereceğiniz sipariş kaliteli yaşam mekânı görüntüsünü çok daha kullanışlı ve konforlu seçeneklerle desteklemeye devam edecek. Çocuklarınızın evde koşarken kayması veya sizin herhangi bir kazaya uğramanız için tutucu özelliği ön planda olan kaymaz halı modelleri gerçekten iyi bir fırsat oluşturmaktadır.


 

Kaymaz Halı Modelleri

Yumuşacık etki yaratan modeller ve klasik modellerin yanı sıra son dönemlerde renk ve tasarım modelleri konusunda da farklılıklar dikkat çekiyor. Burada renk alternatifleri mutfak dolabının veya eşyalarımız ile uyumlu olma konusunda halılara gerçekten önemli bir fırsat sağlıyor. İnanılmaz derecede renkli kaliteli ve ışıltılı farklı modeller olması sayfalarınızın ayrıcalığını size daha iyi göstermektedir.


 

Hayalini kurduğunuz veya düşündüğünüz modelleri tercih etme noktasında bu konuda gerçekten çok şanslı olduğumuzu size söyleyebiliriz. Güvenilir ve en kaliteli bir kullanım unsuru aynı zamanda renkli kaymaz halı modelleri ile birlikte gerçekten iyi bir seçme fırsatını size sunuyor. Göz kamaştıran farklı ve özel modelleri tercih etme noktasında sayfalarımız ve size sunduklarımız yardımcı olacaktır. Evinize uyumlu bir model ve kullanım avantajına yardımcı olacak seçeneklerle birlikte çok daha görkemli ve gösterişli bir mekânda yaşamınızı sürdürebilirsiniz.


 

Yazlık Kaymaz Halı

Evlerin zemin döşemesi fayans veya parke olabilir. Her şekilde farklı zemin döşemesi için uygun halı modellerimiz var. Özellikle hareketli insanların kaygan zemin üzerinde çok daha dikkatli olması gerekiyor. Firma olarak bu konuda çok profesyonel çalışıyoruz ve birbirinden güzel kaymaz halı modellerimiz sizin için gerçekten iyi bir tercih oluşturuyor. Halının alt kısmında bulunan özel malzemesi sayesinde zemin tutuşu gerçekten çok kaliteli bir şekilde gerçekleşiyor. Görüntü olarak olağanüstü özelliği taşıyan bununla beraber zemine sıkıca tutunan modellerimiz eviniz için gerçekten ideal bir tercih oluşturuyor.


 

Genellikle ıslak zeminlerde tercih edilen kaymaz özelliğe sahip birbirinden güzel halı çeşitlerimiz isterseniz evinizin her yerinde bir tercih olarak karşınıza çıkmaktadır. Üretim kalitesini hiçbir zaman elden bırakmayan firma olarak bütün kategorilerde çok ideal halı seçeneklerini bu sayfalara taşımış durumdayız. Tasarım konusunda gecesini gündüzüne katan uzmanlarımız eviniz için gerçekten mükemmel bir görüntü ortaya koymak adına çalışmalarını sürdürüyor.


 

Ev döşemesini adeta bir sanat gibi gören insanlar için ortaya koyduğumuz mükemmel koleksiyonlar bu konuda bir çıkış noktası olarak dikkat çekmektedir. Kullandığımız iplik kalitesi ve malzemenin üst düzey nitelikleri ürünlerimizin çok kullanışlı olmasına neden olmaktadır. Evini baştan sona dayayıp döşemek ve daha güzel hale getirmek isteyen insanlar için gerçekten mükemmel çözümler üretmiş durumdayız.


 

Yuvarlak Kaymaz Halı

Hem renkleriyle hem de modelleri ile birlikte pek çok farklı koleksiyonu karşınıza çıkarıyoruz. Özellikle kaymaz halı modellerinde Aplus koleksiyonu muhteşem bir tasarım ve olağanüstü bir görüntü zenginliğini destekliyor. Evini daha hoş ve güzel göstermek isteyen herkes adına ipek koleksiyonu yine bu kategoride muhteşem sonuçlar ortaya koyuyor. Kaliteli ve gösterişli yaşam mekânı arzusu taşıyan herkes için buradaki modelleriniz gerçekten son derece nitelikli bir yapı sergiliyor.


 

Kaymaz Halı Fiyatları

Aslında kullanış avantajlarıyla son derece ön planda ve popüler olan bir ürün seçeneğinden bahsetmekteyiz. En ölçüsü farklı olurken rulo şeklinde olan halılar size hem model oluşturma konusunda hem de farklı bir seçenek noktasında yardımcı oluyor. Kolay siparişin ve güvenilir ürün seçeneklerinden adresi olan bu sayfalarda aradığınız nitelikli ürünleri çok kolay bir şekilde bulabilirsiniz.


 

Son derece özel bir alt madde ile birlikte zemin tutuşunu sağlayan mükemmel modeller kullanım açısından önemli kolaylığı gözler önüne seriyor. Ürün hizmet ve kalite anlayışını en iyi şekilde destekleyen bütün modellerimiz değerli müşterilerimiz için fırsat yaratan seçeneklerden oluşuyor. Özellikle kaymaz halı zengin model oluşturma konusunda firmamızın size sunduğu ürün seçeneklerini görmeniz çok önemli. Son derece makul fiyatları ile birlikte en ideal ürün seçeneklerini size buradan koşturmaya devam ediyoruz. Salon Halıları

Kaymaz Halı Yolluk Fiyatları

İnternetten alışveriş avantajı ile birlikte dilediğiniz ürün hemen sipariş verebilirsiniz. Kalitesinden kesinlikle emin olduğunuz ürünler uygun fiyatları ile beraber kazançlı bir alışveriş için size yepyeni fırsatlar sağlayacak. Farklı koleksiyon özellikleri ve yere sıkıca tutunan niteliği ile birlikte bu halı modelleri evinize gerçekten gerekli olan bir unsuru temsil etmektedir.


 

Artık kaymaz halı seçenekleri avantajı ile birlikte çocuklarınız koşarken kayıp düşmeyecek. Böylesine renkli ve canlı modeller sezon sonu indirim fırsatlarıyla birlikte avantajlı alışveriş adına size gereken desteği sağlayacak. Ücretsiz kargo ve uygun fiyat desteği ile birlikte muhteşem halı seçenekleri iyi bir alışveriş fırsatı şeklinde size avantaj sağlıyor. Değişik desen ve farklı renkler eviniz için gerçekten mükemmel bir bütünlüğe destek veriyor. Mobilya ve diğer eşyalarınızla birlikte uyum yakalamış olan mükemmel halı seçenekleri inanılmaz fiyatlarla birlikte size gerçekten gereken desteği sağlıyor. Destek hattımızdan halılar ve fiyatları hakkında daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.


 

Kilim Çeşitleri

Kilim

Zemin döşeme noktasında dokunma kabiliyeti toplumumuzun önemli bir kültür parçasıdır. Geçmişe özgün şık ve olağanüstü nostalji oluşturan kilim modelleri yaşam mekânları da gerçekten otantik bir görüntü oluşturmaktadır. Halı sektöründe kaliteli ürün ve olağanüstü alternatiflerle ön plana çıkmış olan firmamız son derece renkli ve desenleri hoş olan kilim modelleri ile de gerçekten fark yaratan ayrıcalıklı bir firma olduğunu göstermektedir. Dokuma kalitesine her zaman çok fazla önem verdiğimiz için gerek makinede olsun gerekse de elde dokunan tüm kilim modelleri kendine özgü bir tasarım eseri olarak dikkat çekiyor. Sanatsal değeri ön planda olan ve kilim modelleri ile bunu en iyi şekilde gösteren ürünleri gerek zemin döşeme için gerekse de duvarlarda süs için kullanabilirsiniz.


 

Gerçek manada ticaret ve alışveriş avantajları ile beraber diğerini müşterilerin memnuniyetini kazanacak çözümler üretmeye devam ediyoruz. Kendine has ve kendine özgü model oluşturma konusunda çok başarılı çalışmalarla karşımıza çıkan her bir model firmamızın ticari anlamda daha geniş perspektifini gözler önüne seriyor. Kısacası halı ve benzer ürünleri konusunda çok farklı seçenekleri bu sayfalardan temin etmeniz daha kolaydır. Orijinal ürün seçeneklerinde güvenli alışveriş konusunda size sağladığımız fırsatta avantajlar bütün ürünler için geçerli. İade ve değişim garantisi ile birlikte paranızı sokağa atmadan alışveriş değerlendirme fırsatı için size yardımcı oluyoruz.


 

Kilim Modelleri

Öncelikli olarak kullanılan iplik kalitesi ve kültüre uygun üretim bu konuda büyük önem taşımaktadır. Ne kadar birbirinden farklı olsa da kilim modelleri her biri kendine has bir tarz yansıtıyor ve insanlar için bu gerçekten müthiş bir fırsat oluşturuyor. Özellikle kendi kültürüne bağlı bir toplum olarak bizim son dönemlerde ürettiğimiz kaliteli ürünlerin siz değerli müşterilerine katkısı en üst düzeyde oluyor.


 

Kilim modelleri ve şıklık konusunda ortaya koyduğu olağanüstü bütünlük aynı zamanda kültürel miras yapısını da en iyi şekilde koruyup karşımıza çıkarıyor. Eğer sıra dışı bir döşeme ve sanatsal değerlendirme anlayışını ön planda tutacaksanız buradan sunduğumuz ürünlerin avantajları size yardımcı olacaktır.


 

Kilim Fiyatları

Sanat eseri görünümündeki ürünlerin elbette ki hak ettiği kilim fiyatları satılması son derece normal bir durum. Firmamız ürün ve hizmet konusunda hem seçenekleri çoğalmış hem de makul kilim fiyatları konusunda çok önemli çalışmalar yapmıştır. İlmek farklı renk kalitesi ve model avantajı ile birlikte ışıltısıyla dikkat çeken iyi bir kilimaynı zamanda kilim fiyatıyla da bu sayfalarda en ideal koşulları gösteriyor.


 

Güvenilir bir alışveriş avantajını düşündüğünüz zaman firmamızın bu konuda size önemli derecede yardımcı olduğunu söyleyebiliriz. Devam eden kampanyalar ve indirimlerin önemli fırsatları size bu sayfalar aracılığı ile duyurulmaktadır. Kendine özgün ve tasarımı mükemmel bir modelin alışverişi konusunda size gerçekten yardımcı olmaya devam ediyoruz. Alışverişin yaptığınız ürünün kargo takibini de gerçekleştirebilir ürününüz hakkında her zaman detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz. Salon Halıları


 

Yatak Odası Halıları

Yatak Odası Halıları

Her odanın farklı bir özelliği ve işlevselliği vardır. Özellikle yatak odası takımı ve mobilya destekli bir oda, güzel bir halı ile birlikte tamamen bir bütünlük sağlayacaktır. Sizin tercih ettiğiniz mobilya aksesuar ve çeşitlerine uygun halı modelleri, evinize ve yatak odanıza mükemmel bir bütünlük katkısı ortaya koyacaktır. Renkler, desenler ve ölçü konusundaki tercihler ile birlikte, sizin için çok büyülü bir mekân olan yatak odası, halılarla çok daha hoş ve şık görünecektir.


 

Evinizi dilediğiniz gibi dayayıp döşemek istiyorsanız, işe mükemmel derecede kalitesi ile ön plana çıkan halılardan başlamanız gerçekten önemlidir. Zemin, parke veya başka unsurlardan döşenmiş olsun güzel çeşitleriyle, yatak odası halıları hem zemini gösterecek hem de odaların daha şık ve hoş durmasına katkı sağlayacaktır. Yatak örtüsü nevresim ve ev tekstili ürünlerine nasıl ilgi gösteriyorsanız, bu bütünlüğü sağlayacak olan halı modelleri konusunda da çok seçici ve ayrıntıcı davranmalısınız. Ancak bu şekilde yaşam mekânınızın daha kaliteli ve görsel olarak etkili olmasını sağlayabilirsiniz.

Yatak Odası Halıları Fiyatları

Evinizin her yerine uygun modeller buradan karşınıza çıkarılmaktadır. Her biri yaşam mekânı için apayrı bir fırsat ortaya koyan seçenekler, göz kamaştırıcı ve gösterici özelliğini size her şekilde sunuyor ve avantajları gözler önüne seriyor. İdeal bir yatak odası için öncelikli olarak, eşyalar, perde ve halılar çok büyük önem taşımaktadır. Elbette ki son yıllarda ki modern inşaat sektörünün ortaya koymuş olduğu kaliteli konutlar işinizi biraz daha kolaylaştıracak altyapıyı sağlamaktadır. Sizin de burada döşeme tercihleriniz, evinizi dekore etme noktasında mükemmel sonuçlar ortaya koyabilir.


 

Birbirinden güzel yatak odası halıları modelleri burada çok önemli bir görev ve sorumluluk üstlenmektedir. Yatak odasının kendi büyüsünü ve fantastik dünyasını temsil eden kaliteli eşya seçenekleri, dinlemenizi ve keyifli zamanlar geçirmenizi bu yaşam mekânında mümkün hale getirmektedir. Eşya kalptesin üst düzey olduğu zaman, bundan bütün aile bireylerinin olumlu şekilde etkileneceğini kesinlikle aklınızdan çıkarmayın. Her bir model dikkatli çalışmalarla oluşturulmuş mükemmel dizayna sahip eserlerden ortaya çıkmaktadır. Tasarım ve özellikle de kaliteli malzeme kullanımı ile ortaya çıkmış olan halı modelleri, yatak odası başta olmak üzere tüm evinizin her tarafına gelişimini ve modernizasyonu en iyi şekilde yansıtacaktır.

Yatak Odası Halıları ve Fiyatları

Evinde şıklığı ve rahatlığı önemseyen insanlar için özellikle kullanılan halı seçenekleri büyük önem taşımaktadır. Bu konuda size daha fazla fırsat veren firmamız, çok hoş tasarımlar oluşturmaya devam ediyor. Eğer bahsettiğimiz oda yatak odası ise buradaki eşya ile halı uyumu gerçekten büyük önem taşımaktadır. Önemli bir markanın kaliteli modellerini çevrimiçi avantaj ile birlikte anında bir fırsata dönüştürebilirsiniz. Evinizin bu görkemli ve kullanışlı odası için gerçekten çok önemli çözüm önerilerimiz bulunuyor. Son yıllarda her mevsime özel yaratım oluşturma konusunda yoğun mesaimiz devam ediyor. Buradan karşınıza çıkan ürün seçenekleri her geçen gün daha çok çeşit ile birlikte adeta büyüyen bir alternatifi gösteriyor.


 

Ortaya konulan malzeme kalitesi ve bununla beraber dokuma tezgâhı avantajları şık ve kaliteli halılar ile birlikte kendini gösteriyor. Özellikle son dönem içerisinde popüler bir seçenek haline gelen yatak odası halıları hakkında gerçekten daha fazla şans tanıyoruz ve bu şansı ayağınıza kadar getiriyoruz. Burada görmek istediğiniz mobilya kalitesini hayalinizdeki modelle birlikte destekliyoruz ve sizin için şans yaratıyoruz.

Ucuz Yatak Odası Halıları

Bir ürün alırken kalitesi ne kadar önemliyse, ürünün bütçenize uygun olması daha çok büyük önem taşımaktadır. Hem kaliteli hem de uygun fiyatlı ürünlere ulaşmanın yolu olan bu sayfalar, size gerçekten ummadığınız avantajları sağlayabilir.


 

Gösteriş bakımından niteliği daima ön planda olan mükemmel ürün seçenekleri ile siz değerli müşterilere hizmet konusunda şansımızı ve şartları zorlamaya devam ediyoruz. Özellikle de yatak odası halıları fiyatları, sizin beklediğinizin de altında bir rakamı gösteriyor. Sayfalarımız ve ürünlerimiz dikkatlice takip edildiğinde, kampanyalı fırsatlar her dönemde karşınıza çıkmaya devam etmektedir. Burada sıra dışı olarak görülen her bir alışveriş için, hem malzeme kalitesi hem de uygun fiyatlar bu bütünlüğün önemli bir parçası olarak size yardımcı oluyor. Uyumlu alışverişe uygun fırsatlar için ücretsiz kargo avantajlarını da aklınızdan çıkarmayın. Salon Halıları

Yatak Odası Halıları Modelleri

Şık ve hoş duruşun karşılığı olan bu modeller çok dikkatli çalışmalarla karşınıza gelmeye devam ediyor. Sayfalarımızda sizin için hazırladığımız bu kategoride özellikle koleksiyon zenginliği hemen gözünüze çarpacaktır. Yatak odası halıları modelleri konusunda çok zengin alternatifler üretip karşınıza çıkarıyoruz. İnternet üzerinden yakından takip etmek suretiyle modellerimiz hakkında çok daha hoş ve renkli görüntülere kavuşabilirsiniz. İnanın buradaki her bir seçenek ve sizin için hazırladığımız ideal ürünler yaşam mekânınıza yeterli katkı sağlayacaktır.


 

Burada yatak odanızın ölçüsü elbette ki değişken olabilir. Bizim elimizde birbirinden farklı modeller bulunduğu gibi farklı ölçüde özellikler yine göz kamaştırıcı bir bütünlüğü temsil ediyor. Her bir sayfamızda çok çeşitli halı modellerimiz bulunmaktadır. Denizin her bölmesi ve bütün odaları için çözüm oluşturduğumuz gibi yatak odası için oluşturduğumuz çözümler içinizi rahatlatacak ve size gerçekten önemli bir fırsat sağlayacak.

Üçlü Yatak Odası Halıları

Firmamızın prensibi olarak hemen her üründe çarpıcı kampanyalar karşınıza çıkmaya devam ediyor. Görüntüsü oldukça etkileyici olan modeller aynı zamanda yine etkileyici sayılacak fiyatlarla beraber sizin için çözüm oluşturuyor. Güvenilir alışveriş metotları ile birlikte internet üzerinden size inanılmaz kolaylıklar sağlamaya devam ediyoruz. İade ve değişim garantisi bu konuda pek çok müşterimizin içine su serpecek bir hizmetimiz olarak kendini gösteriyor.


 

Marka kalitesine çok büyük önem veren ve üretim anlayışını destekleyen firma olarak sizin için çok nitelikli ve kaliteli seçenekleri hazırlamış durumdayız. Son derece uygun fiyatlarla iyi bir tercih olduğunu gösteren yatak odası halıları yeni koleksiyon avantajları ile birlikte size seçme şansı veriyor. Her bir model ve her bir tasarım üzerinde çok çalışılmış olduğu belli seçenekler ile birlikte karşınıza geliyor.


 

Banyo Halıları

Banyo Halısı

Evinizin bütün odalarına en uygun halı modellerini oluşturup karşınıza çıkarıyoruz. Esasında sadece odalara değil ıslak zemine sahip olan tüm kullanım alanlarında, birbirinden güzel halı seçeneklerimiz var. Özellikle son yıllar içerisinde bayanların dikkatlice üzerinde durduğu eşya ve unsurlardan biri de banyo halısı olarak karşımıza çıkmaktadır. Son derece dayanıklı ve sağlam modellerin, aynı zamanda bulunduğu mekân ile uyum sağlayacak desenlere sahip olması, hiç şüphe yok ki bir başka avantajın göstergesidir.


 

Size ve yaşam mekânımıza mükemmel katkı şeklinde sunduğumuz ayrıcalıklar, burada göz kamaştırıcı özellikleri temsil etmeye devam etmektedir. Eviniz için ve bütün bölümleri için mükemmel seçenekler hazırlanıyor ve büyük bir ihtimalle sunulmaya devam ediyor. En kaliteli tezgâhlarda dokunmuş mükemmel halı seçenekleri, burada cihazı fiyatları ile birlikte siz değerli müşterilerini beklemektedir. Ücretsiz kargo fırsatı ülkenin her yerinde geçerlidir ve bilgisayar alışverişi internetin avantajlarını sizin için çok yönlü olarak fırsata çevirmektedir. Burada görmüş olduğunuz bütün ürünlerin, kalitesinden ve dayanıklılığından emin olabilirsiniz.

Banyo Halısı Modelleri

Plan ve proje konusunda da farklı banyolar, insanların kullandığı işlevsel ve fonksiyonel bir bölüm olarak dikkat çekmektedir. Bu muazzam bölümü kaliteli eşya seçenekleri ile daha donanımlı ve görsel hale getirmek sizin elinizde. Işıltılı, renkli ve parlak olduğu kadar, sağlam ve dayanıklı yapısının da karşılığı olan mükemmel halı seçenekleri, banyo gibi ıslak zemine sahip yerleri çok daha şık hale getirmektedir.


 

Çocuklar, büyükler ve herkesin kullandığı banyo elbette ki kaliteli halı seçenekleri ile birlikte, çok daha gösterişli bir yapıya sahip olabilir. Firmamız halı ticareti konusunda çok ciddi çalışmalara imza atmaktadır. Evinizin bütün bölümlerine birbirinden güzel halı seçenekleri oluşturmak, her zaman bizim temel görevlerimizin önemli bir noktasını göstermektedir. Sizin için hazırlamış olduğumuz banyo halısı modelleri, banyonuzun çok daha güzel model aynı zamanda kaliteli bir görüntüye kavuşmasını sağlamaktadır. Islaklığa karşı oldukça dayanıklı yapısını ön plana çıkaran halı modelleri, banyo için mükemmel bir tercih olduğunu her şekilde ortaya koyup gösterebiliyor.

Banyo Halısı Fiyatları

Uygun fiyatlar konusunda çok iddialı olduğumuzu, ürünlerimize baktığınız zaman sizin de anlamanız mümkün. Her bir üründe kampanyalı fiyatlar, önemli bir ayrıcalık oluşturmaktadır. Yılın belli zamanlarında promosyon kampanyaları sizin için daha iyi ve uygun fiyat seçeneklerini ortaya koymaktadır. Özellikle banyo halısı ve uygun fiyatları bir araya geldiği zaman, evinizin her yerini daha uygun koşullarda dayayıp döşemenin mümkündür.


 

Esasında eskiyen halılarınızı yenileri ile değiştirmek için, yine sayfalarınızın size sunduğu ayrıcalıkları yakından görmeniz önemli. Çok fazla para harcamadan kesenizi ve bütçenizi yormadan mükemmel tercihlere ve sonuçlara ulaşabilirsiniz. Ücretsiz kargo uygun kampanyalı fiyat alışveriş imkânları, elbette ki siz değerli müşterileri için cazip bir altyapı oluşturmuş durumdadır. Bizi tercih edin ve uygun fiyatlardan hemen yararlanın. Salon Halıları


 

Özel Tezgah Halıları

Özel Tezgâh Halısı

Halı dokuma tezgâhları son derece özenli ve gelişmiş bir teknoloji ürünüdür. Yıllardan beri bu teknoloji atkı ve çözgü metodu ile başlamış, mekikli sistem, bilgisayarlı ve programlı halı tezgâhları ile bugünkü durumuna gelmiştir. Elbette ki teknoloji ilerledikçe bu makinelerde üretilen kaliteli halıların seviyesi de en üst düzeye çıkmaktadır. Özel tezgâh halısı, özel koşullarda dokunmuş, dokunurken de mükemmel tasarımlarla işlenmiş halı modelleri, yaşam mekânlarınıza gerçekten önemli bir özelliğin göstergesi ve avantajı şeklinde karşımıza çıkacaktır.


 

İnsanların beklediği standardında ötesinde sonuçlar ortaya koyan mükemmel seçenekler, bu mükemmel tezgâhlarda dokunuyor ve olağanüstü sonuçları ile karşınıza geliyor. İnsanların yaşam standardını adeta daha yukarı çeken tercihler, özellikle de yaşam mekânlarını daha güzel hale getirmektedir. Salon, oturma odaları, giriş, antre ve hatta evin bütün bölümlerinde birbirinden güzel halı modelleri, yaşam standartlarını daha da ileri taşımaya devam etmektedir. Sizin için oldukça gösterişli seçeneklerimiz var ve bu tercihler için yoğun mesai harcamaya devam ediyoruz.

Özel Tezgâh Halısı Modelleri

Halı tezgâhlarının çok kabiliyetli bir yapıya sahip olduğunu biliyoruz. Burada oluşturulmuş kaliteli halı modelleri hem ustalarının kabiliyetini hem de olağanüstü tezgâhların yeteneğini ortaya koymaktadır. Esasında her türlü ölçü ve ebatta halı üretmek mümkün olduğu gibi, dilerseniz kesme modellerle birlikte yaşam mekânlarınıza tam da istediğiniz ölçülerle don atabilirsiniz.


 

Genellikle tercih edilen desenler her dönemde değişiyor ve insanların isteklerine uygun sonuçlar ortaya koyuyor. Kendi standartlarını dahi zorlayan mükemmel kalite anlayışı ile birlikte, yaşam mekânınızı daha güzel gösterecek çözümler üzerinde duran bir sektör hareketli yönü gösteriyor. Özellikle özel tezgâh halısı modelleri, hem tezgâhın özelliğini yansıtıyor hem de ustaların kabiliyetini ön plana koyuyor. En çok da kullanılan ve seçilen ham madde ile birlikte, tamamlanmış olan bir modelin ne kadar şık bir duruşa sahip olduğunu görüp gözlemlemek önemli bir fırsattır.

Özel Tezgâh Halısı Fiyatları

Son derece gelişmiş ve teknoloji konusunda yeterliliği temsil eden mükemmel tezgâhlar, halı dokuma teknolojisi konusunda da çok başarılı sonuçlara ulaşıyor. Keyifli ve güvenli bir yaşam mekânı oluşturmak için, buradaki yüksek teknoloji insanlar için gerçekten iyi bir seçenek ve fırsat ortaya koymaktadır. Özel tezgâh halısı fiyatları inanılmaz derecede uygun olabilir. Kampanyalar sürekli bu sayfalarda yeni imkânlar sağlamaya devam ediyor. Halı gibi yıllarca kullanacağınız ve elinizin kalitesini ortaya koyacak mükemmel eşya seçenekleri, büyük bir dikkatle seçilmelidir. Özel tezgâhlarda dokunmuş kaliteli seçenekler, hem ölçüsü ile hem de renkleri ile insanların evine çok şey katmaktadır.


 

Elbette ki buna ilave edeceğimiz ışıltı ve gösteriş, yaşam mekânlarınız için iyi bir fırsat ortaya koymaktadır. Aynı şekilde kullanılan malzeme kalitesi üzerinde de yoğun ve dikkatlice düşünmek çok önemli. Uygun fiyatlarla kaliteyi ayağınıza kadar getiren muazzam bir sistemin, sizin için ne ifade ettiğini görmeniz bu şekilde daha da kolaylaşıp, olumlu sonuçlar ortaya koyacaktır. Temel esası müşteri memnuniyeti olduğunu bilen firmamız, ücretsiz kargo seçenekleriyle bu konuda sizi desteklemeye devam ediyor. Salon Halıları


 

Baskılı Halı

Baskılı Halı

Teknoloji ve özellikle de baskı tekniği geliştikçe, istediğiniz desen veya model oluşturma konusunda, pek çok farklı sektör sizin istediğiniz sonuçları ortaya koymaktadır. Yaşam mekânlarına güzellik katan ve olmazsa olmaz eşyaların başında gelen baskılı halı, hem rahatça yürümek hem de evinizin keyfini çıkarmak için gerçekten mükemmel bir seçenek olarak dikkat çekiyor. Oturma odası, yatak odası, giriş ve aklınıza gelecek bütün bölümler için, birbirinden güzel baskılı halı modelleri ortaya koyulmuş durumda. Hayal gücünüzün size sağladığı imkânları, biz de baskı metoduyla birlikte evinize taşıyoruz. Son derece hoş ve ışıltılı bir görüntü ortaya koyan mükemmel modeller, sizin hayal gücünüzün evinize yansımasını sağlamaktadır.


 

Burada baskılı halı modelleri dikkatlice incelenmeli ve tarafınızdan karar verilmelidir. Halılar tam da istediğiniz gibi olup, dilediğiniz gibi evinize ışıltı katacak güzelliğe sahiptir. Halı ticaretinin bu sayfalardan size daha çok avantaj sunduğunu, kendi gözlerinizle görebilirsiniz. Baskı metoduyla oluşturulmuş göz kamaştırıcı modeller, yaşam mekânlarının çok hoş şık ve güzel olmasına katkı sağlıyor. Esasında bu gibi mükemmel bir imkân sayesinde evinizi baştan sona yenilemeniz mümkündür. Eski, yeni halılarınızın yerine, baskı metoduyla oluşturulmuş mükemmel modellere sahip halıları tercih edebilirsiniz. İnanın en uygun koşullarda alışveriş imkânı, bu sayfaların size daha cazip imkânlar sunmasına ve fırsat sağlamasına yardımcı oluyor.

Baskılı Halı Modelleri

Resim ve baskı tekniği geliştikçe, bu teknoloji gelişimini pek çok farklı yerde görmeniz mümkün. Özellikle de yaşam mekânınızı daha güzel hale getirecek baskılı halı seçenekleri için, baskı metotları mükemmel bir seviyeye gelmiş durumda. Özellikle model oluşturma noktasında yeni çalışmalar dikkat çekerken, çoğu insanın klasik ali modellerine ilgi duyduğu bilinmektedir. Bu konuda size yoğun fırsat ve olağanüstü seçme şansı sunulurken, sayfalarımızda hazırlamış olduğumuz renkli seçenekler, bu halıları almanız ve tercih etmeniz için gerçekten önemli bir ayrıcalık oluşturmaktadır.


 

Dilerseniz salon dilerseniz de oturma odanıza mükemmel bir halı alternatifini, bu sayfalardan seçebilirsiniz. Renk, desen ve baskı konusunda yine seçenek şansı size sonuna kadar sunulmaktadır. Son dönemlerde firmamızın ortaya koymuş olduğu birbirinden farklı baskılı halı çeşitleri, bu modellerin gerçekten evinize yaptığı katkıyı daha net gözler önüne sermektedir. Pek çok insan gibi siz de hayalinizdeki modeli oluşturup, evinizde bulunmasını isteyebilirsiniz. Binlerce farklı model hazırlanmış olan firmamızın, size buradan hazırladığı ve sunduğu kaliteli halı seçenekleri, evinizde rahat olmanızı ve isteğinize uygun yaşama fırsatını sağlamaktadır.

Baskılı Halı Örtüsü

Genellikle hayal gücünü zorlayan tasarımların adresinden sizin için mükemmel örnekler geliyor. Kaliteli ürün ortaya koyma ve yüksek performans sağlama konusunda firmamız ve çalışmaları siz müşteriler için gerçekten en iyi sonucu veriyor. Birbirinden güzel ve herkes tarafından ilgi çekici yönü rahatlıkla görülen modeller, yılın bu zamanında kolay alışveriş için fırsat sağlıyor. Aslında bu tür modeller evin her bölümünde gönül rahatlığı ile kullanılmaktadır. Adeta kişiye özel bir hizmet gibi olağanüstü görüntüyü sağlayan ve destekleyen baskılı halı modelleri sayfalarımızdan en iyi şartlarda size sunulmaktadır. Salon Halıları


 

Tasarım oluşturma konusunda sınır tanımayan modeller baskı tekniği ile birlikte halıları çok daha güzel hale getiriyor. Bulunduğunuz ortamda ve yaşam mekânında döşeme için etkili çözüm arıyorsanız buradaki modeller sizin için iyi bir fırsat oluşturmaktadır. Günden güne sayısı gittikçe çoğalan modellerle birlikte evinizde bütün halı ihtiyacınızı karşılamaya devam ediyoruz. Değişik ölçülerde ve sık büyüme özellikleri ile birlikte yumuşak ve sağlıklı halı çeşitleri yine karşınıza geliyor. Baskı ile oluşturulmuş çarpıcı modeller bu konuda son dönemin en kaliteli seçeneklerini gözler önüne seriyor.

Baskılı Halı Ürün Kalitesi

Halıcılık sektöründe her geçen gün daha farklı ve iddialı modeller ortaya çıkmak zorunda. Siz değerli müşterilerine düşünen ve bu konuda çalışmalarını bu yönde yapan firmamız modeller ve seçenekleri konusunda en iyi fırsat ayağınıza getirmek için çalışıyor. Görsellerde karşınıza çıkan baskılı halı modelleri, mükemmel bir baskı tekniği ile birlikte kaliteyi gösteriyor. Evini ve kapalı yaşam mekânını çok daha güzel göstermek isteyen insanlar için ürün ve hizmetlerimiz gerçek manada bir çözüm ortaya koyuyor.


 

Alışılmış standartların ötesinde tamamen kaliteyi kendine ilke edinmiş modeller size buradan ulaşmaya devam ediyor. Sıralı bir şekilde karşınıza çıkardığımız buradaki modellerin her geçen gün daha da çok artan sayısı rekabeti daha etkili hale getiriyor. Uygun şartlarda sipariş vermek suretiyle burada sizin için hazırlanmış modelleri hemen satın alabilirsiniz. İddialı modeller ve ilgi çekici seçenekler için sayfalarımızda alışveriş fırsatı size yardımcı oluyor.

Baskılı Halı Fiyatları

Genellikle uygun fiyat politikamız bütün modellerimiz için geçerlidir. Değişik halı modelleri konusundaki ısrarcı yaklaşımımız, sizin evinize daha iyi modelleri oluşturmanız için yardımcı olmaktadır. Baskılı halı fiyatları en uygun şekilde karşımıza çıkarken, model konusunda da çok şanslı olduğunuzu buradan hatırlatalım. Sayfalarımızda kampanyalar yıl boyu devam ederken, halılar hakkında detaylı bilgi almak için canlı destek hattına bağlanıp, soru ve görüşlerinizi dile getirmeniz mümkündür. Buradan yapacağınız alışveriş, paranızın büyük oranda cebinizde kalmasını sağlayacaktır. Ücretsiz kargo avantajlarından da her şekilde yararlanma ihtimalimiz olduğunu unutmayın.

En Uygun Baskılı Halı Fiyatları

Uzunca bir süreden beri kaliteli ürün ile uygun fiyatları yan yana getirmiş bulunmaktayız. Müşterilerinin kıymetini bilen ve onları memnun etmek için çalışan sitemizde size en iyi halı modellerimiz ulaşmaya devam ediyor. Garantili ticari anlayışımız sayesinde sizin güveninizi daima en yüksek seviyede elde etmiş durumdayız. Baskılı halı fiyatları inanılmaz derecede uygun koşullarda kampanyalarla karşınızda. İndirim fırsatları ve her zaman uygun fiyat anlayışı ile beraber burada en iyi halı modellerini size ulaştırmaya devam ediyoruz.

Beklediğinizden çok daha kaliteli modellerle birlikte ürün görselleri size bu konuda yardımcı olmaya hazır. Ödeme kolaylığı ve ücretsiz kargo avantajları siz değerli müşterilerimiz için sağladığımız avantajdan sadece birkaçıdır. Halı çözümleri konusunda başarılı olan işletmemiz ürün tedarik noktasında yine sizin istekleriniz en iyi şekilde karşılıyor.


 

Kilim Kullanım Kılavuzu

Halınız çırpılmamalı, dövülmemeli, elektrik süpürgesinin fırçasız uçları ile süpürülmelidir.

Halınız üzerine koyulan sehpa, koltuk vs. eşya var ise iz yapmaması için yerleri ara ara değiştirilmelidir.

Temas eden yerler elektrik süpürgesinin fırçasız uçları ile süpürülmelidir. 

Eğer halınıza bir şey dökülürse, hızlı bir şekilde harekete geçilmelidir.

Bu gibi durumlarda sıvı dağılmadan kağıt havlu yardımıyla tampon yapılarak sıvı emilmeli, kesinlikle ağartıcı ve kimyasal içeren temizlik maddeleri (çamaşır suyu) kullanılmamalıdır. 

Sıvının döküldüğü alan tampon uygulamasından sonra nemli bir bez yardımıyla silinmelidir.

Silme işlemi lekeyi dağıtmayacak bir şekilde, yumuşak ve beyaz bir bez yardımıyla ile olmalı dairesel ve sert ovma işlemlerinden kaçınılmalıdır.

Temizlenen bölge tamamen kuruyana kadar üzerine basılmamalıdır.

Halınız derin temizliğe ihtiyaç duyulduğunda Çamaşır makinesi narin programda 30° de yıkanabilir.

Temizleme sonrası halınız asılmadan yere serili olarak kısa sürede kurutulmalıdır.

Halınız ıslakken kullanılmamalı ve direkt güneş ışığından korunmalıdır.

Reform Halı Ürünlerini tercih ettiğiniz için teşekkür eder, iyi günlerde kullanmanızı dileriz.

 

%55 Akrilik - %45 Yün

İpliği Kullanılarak Üretilmiştir.

Made in TURKEY


 

Nesilden Nesile Aktarılan Sarız Düz Dokumaları

 

11. yüzyıldan beri Türklere vatan olan Anadolu'nun hemen her bölgesinde karşımıza kendine özgü özellikleri He çıkan dokumacılık sanatı, günümüzde halen belli yörelerimizde yaşatılmaya çalışılmaktadır. Atalarımızdan kalan bu çok değerli kültürel mirasımızı, yüzyıllardır yaşatan bölgelerimizden biri de çeşitli kullanım alanlarına sahip Sarız Düz Dokumaları İle Kayserinin Sarız İlçesidir. Yapılan çalışmalar sonucunda Sarız dokumalarının tarihçesinin 200 yıl öncesine dayandığı söylenebilir yine de Um tarihlendirme verilememektedir.

Yöre halkının en önemli geçim kaynağı hayvancılık olduğu için uzun yıllar boyunca özellikle koyun ve keçi yünleri bölge halkı tarafından dokumalara uygun iplikler haline getirilmekteydi. Zamanla dokumalarda hazır malzeme kullanılmasının yaygınlaşması İle pamuk ve orlon kullanımı giderek artmaya başlamıştır.

İplerin boyama yöntemi ise doğal boyama yöntemi ya da satın alınan toz boya yöntemi ile gerçekleştirilmektedir, yörede çile boya yapılmakta ve bu yönteme kelep adı verilmektedir. Eskiden sadece yün iplikler boyanırken günümüzde pamuk ipliğinin de boyandığı, hatta iplerin boyanmış halde satın alındığı bilinmektedir.

 

Çoğunlukla germe tezgah tipi kullanılmasına rağmen bazı köy evlerinde ahşap sarma tezgah tipi de kullanılmaktadır. Sarma tezgahta dokumaların boyları İstenilen uzunlukta yapılabildiğinden özellikle kilim dokumaları oldukça uzundur. Daha çok kilim ve elcim dokuma tekniklerinde zengin dokuma örneklerine sahip Sarız'da cicim dokuma tekniğine zülü denilmektedir.
 
Sarız Düz Dokumaları yörede karşımıza yer kilimi, sedir veya kanepe örtüleri, yastık, yük perdesi, çuval, heybe, ahretlik dokuma, ita. iğlik, oklavalık, tuz torbası, sütlük, palaz, gibi kullanım alanları İle çıkmaktadır.
 
Bölgenin ünlü dokumalarına en çok yer kilimi kullanımında rastlanmakladır. Yere sermek amacıyla kullanılan bu ürün, yargı İsmiyle de bilinmekte. İki kanat şeklinde dokunmakta ve daha sonra İğne İle motifleri dikilerek hazır hale getiril mektedir. Duvar ve yer örtüleri genellikle İki kanat olarak ayrı ayrı dokunarak Birleştirilmektedir. Bölgede en çok dokunan ürün grubu olan kilimler, seleser kilim, kuşlu kilim, sandıklı kilim, zincirli kilim adıyla motif ve desenlerine göre İsimlendirilmiştir.
 
İlçenin dokuma yapılan köylerinde, duvara kilim asma geleneği oldukça yaygındır. Çoğunlukla odaların İki duvarını kaplayacak şeklide hazırlanan kilimler, adeta duvara asmak İçin dokunmaktadır. Bu kilimler duvarı süslemesinin yanı sıra duvardan gelebilecek soğuğu ve nemi önlemektedir.
 
Adı sedir yaygıları olarak Bilinse de Günümüzde  çoğu evde sedirin yerini kanepeler aldığı Kin kanepelerin üzerine serilen dokumalar, bölgede dokunan düz dokumalar arasındadır. Kanepe veya sedir örtüleri daha çok dikdörtgen formunda dokunmakla ve özellikle Sarız'ın belli köylerinde evlere renk kalmaya devam etmekledir.
 
Sarız Düz  Dokunulan denilince akıllara kilimlerinden sonra yük perdeleri gelmekledir. Bölgede oldukça yaygın dokunan ve kullanılan yük perdeleri, genelde koyu kırmızı renktedir. Yatak, yorgan, yastık gibi ev içerisindeki fazla malzemeler üst üste dizilir ve üzerine dokunan bu kilim örtülür. Böylelikle eşyalar korunmakladır.
 
İlçenin Kemer Köyü, çuval dokumalarında  farkı ve /engin bir çeşitliliğe sahiptir. Çuvallar, ya ön ve arkası aynrı,ayrı dokunup birleştirilerek ya da büyük ve tek parça halinde dokunmakla, genelde yün ve pamuk malzemesinden yapılmaktadır. Motif ve desenlerine göre yörede çuvallara. Yılan Kovan Çuvalı. Boncuklu Çuval. Belidar Çuval, Koçboynuzlu Çuval, Develi Çuval gibi İsimler verilmektedir.
 
Çoğunlukla yün ve  keçi kılından dokunan yük taşımak amacıyla kullanılan heybeler, bölge kadınlarının yufka açarken tahtalarının altına serdikleri yöreye özge İsmiyle ita evlerde mutfaklara asılan İçine oklava yerleştiren oklavalık köylerde çobanların hayvanları gezdirirken tuz yedirtmek İçin boyunlarına astıkları tuzluk, süt taşımaya yardımcı olan sütlük ve yastıklar bölgede az da olsa karşılaşılan diğer Sarız düz Dokuma örnekleridir.
 
Annelerden kızlarına miras şeklinde nesilden nesile aktarılan Sarız düz Dokumalarına olan ihtiyaç, artık fabrikasyon ürünlere kolaylıkla ulaşılabildiği İçin giderek azalmış, ne redeyse yapılmayacak duruma gelmiştir. Ekonomik nedenlerden kaynaklı yurt dışına yaşamaya giden bölge halkı, dokumalarının bir kısmını yaşadıkları vere götürüp  hem satışını sağlamaya hem de geleneklerini yaşatmaya çalışmaktadır.
 
Uzun yıllar önce halkın en önemli  geçim kaynaklarının başında gelen Sıraz Düz Dokumacılığı, maalesef günümüzde gelenekselliğini kaybederek, orijinal renk, kalite, ebat, malzeme ve motiflerde değil de piyasanın talebine göre dokun maya devam etmektedir.

 

 

Perde Modelleri

Hayatımız boyunca en fazla vakit geçirdiğimiz yapılar... Bizi dışarıdaki hayata hazırlayan, yorgunsak dinlendiren  mutluysak eğlendiren, korktuğumuz zamanlarda koruyan, üzüldüğümüzde sarmalayan, istersek yalnız kalmamızı sağlayan, sevdiklerimizle birlikte sayısız anı biriktirdiğimiz koşulsuz sığınaklarımız, evlerimiz...Evlerimizi gerçek anlamda ev/yuva haline getiren ise kişisel zevk ve kimliklerimize uygun tasarımlar, dekoratif detaylar, eşyalar, aksesuarlar ve tüm bu ayrıntıları sarmalayan ev tekstili ürünleri...

Evlerimizde ev tekstili ürünlerini kullanmadığımız neredeyse bir metrekare alan bile bulunmuyor. Salon, oturma odası, yatak odası, çalışma odası, yemek odası, balkon, banyo ve mutfaklarımız rengarenk ve farklı dokulardaki bu ürünlerle yaşam alanlarımızı sıcacık bir yuva haline getiriyor.

Perdelerin bir evin içinde en çok kendini gösteren, evin enerjisine etki eden ev tekstili ürünleri olduğunu söylersek sanırız yanlış olmaz. 11er odanın farklı tarzlarda döşendiği evler de mevcut fakat genellikle tüm odalarda genel dekorasyon tarzına uygun perdeler tercih edilmekte.

Yeni bir cvc perde seçerken veya perdelerimizi değiştireceğimiz zaman ilk araştırmalarımızı, içinde bulunduğumuz yılın dekorasyon trendleri ve son çıkan perde modelleri konusunda yapıyoruz. Elbette sadece son moda ve genel tercihler ile hareket etmek mümkün değil. Perde seçiminde koltuk ya da halı ile uyumun yanı sıra, mobilya materyali ve duvar rengi ile uyum da önemli. Doğru perde seçimi yaşam alanlarının hem daha ferah hem de şık bir ortama dönüşmesinde oldukça etkili.

Genel tarzın dışına en çok çıktığımız yerler, evin genelinden bağımsız bir alan olarak konumlandırmayı daha çok tercih ettiğimiz mutfaklarımız. Günümüzde kadınlar kadar erkeklerin de yemek yapma merak ve becerilerinin gelişmesi, lezzete ve sunuma verilen değerin çoğalması, mutfakta geçirilen zamanın artması mutfak dekorasyonunun önemini artırdı. Mutfaklar için her tarza uyabilecek sayısız mutlak perdesi seçeneği mevcut. Bu seçeneklerden en çok tercih edilen perde modelleri

 

Stor Mutfak Perdeleri: Kolay açılıp kapanan ve kolay temizlenen stor perdeler, ortama dışarıdan ışık girişini kontrol etmek amacı ile kullanılan ürünlerdir, Tül perdelere kıyasla ışığı daha kolay keserler. Stor perdelerin birçoğu anti alerjiktir. Bu nedenle özellikle astım hastalarının kullanımı önerilmektedir.

 

Zebra Mutfak Perdelsi : Klasik perdelere oranla mutfağınızın çok daha fazla güneş almasını ve hareketli bir görüntü oluşmasını sağlamaktadır. Stor perdelere alternatif olarak üretilen, bir çizgisinin tül diğer çizgisinin kumaş olarak imal edilmesinden dolayı zebra adını alan bu perdeyi seçmeniz durumunda mutfak konseptinize uygun çok sayıda çeşit bulabilirsiniz.

 

Katlamalı Mutfak Perdeleri: Çeşitli renk ve desenleri ile mutfağınıza şık bir hava katacak olan katlamalı perde modelleri, pencerenizi açtığınız zaman cama sıkışmaz ya da rüzgârda uçuşmaz. Temizliği diğer perde modellerine göre biraz daha zahmetli olabilen katlamalı perde her türlü tül ve kumaştan imal edilebilir.

 

Rustik Perde: Rustik perde aslında perdenin uygulanma şeklidir. Özel bir kumaş çeşidine ihtiyaç yoktur. Her türlü perdelik kumaş kullanılabilir. Metal rustiklerde daha klasik kumaşlar, ahşap rustiklerde ise daha çok keten ve naturel kumaşlar tercih edilmektedir. Kullanım alanı müsait ise mutfağınızın tüm havasını değiştirecek dekoratif bir perde çeşididir.

 

Jaluzi Perde: Geçmişte daha çok iş yerlerinde kullanımı yaygın olan jaluzi perdeler, günümüzde mutfaklarda da sıklıkla kullanılıyor. Kolay temizlenen, hem pratik hem de uzun süre kullanılabilme özelliğine sahip olan jaluzi perdeler ile güneş ışığı istenildiği gibi kontrol edilebilmektedir. Ahşap ve metal çeşitleri mevcuttur.

 

Dikey Mutfak Perdeleri: Özellikle büyük ve balkonlu mutfak camlan için son derece kullanışlı bir ürün olan yeni nesil dikey mutfak perdeleri iki zincir ile açılıp kapanmaktadır. Dikey mutfak perdelerinin sade ve modern tasarımları, mutfağınızda özel bir şıklık yaratmanıza yardımcı olacaktır.

 

Saçaklı Perde (İp perde): Her boyutta pencere için ideal olan saçaklı perdeler ile mutfağınızı farklılaştırmak elinizde. Çok rüzgar alan, sık açılıp kapatılan pencerelerde kullanımı biraz zor olabilir fakat uygun bir mutfak penceresine sahipseniz ince kesim, ipe benzeyen oldukça şık bu perde ile mutfağınız dilerseniz modern, dilerseniz mistik bir havaya bürünebilir.

 

Saçaklı Perde (İp perde): Her boyutta pencere için ideal olan saçaklı perdeler ile mutfağınızı farklılaştırmak elinizde. Çok rüzgar alan, sık açılıp kapatılan pencerelerde kullanımı biraz zor olabilir fakat uygun bir mutfak penceresine sahipseniz ince kesim, ipe benzeyen oldukça şık bu perde ile mutfağınız dilerseniz modern, dilerseniz mistik bir havaya bürünebilir.

 

 
Resimler