ONLINE SHOP
  • Hakkımızda
Hakkımızda

Reform Halı dünyada bir ilki gerçekleştirmek amacıyla, sahip olduğu yılların el halısı tecrübesini ve makine halısı bilgisini birleştirerek yepyeni bir konsept olan el halısı görünümlü makine halısı üretimini hayata geçirmek üzere Uşak'ta kurulmuştur.

Otantik el halısında uygulanan yüzde yüz yün harmanında ip eğirme, çilede kök boyama, özel karışımlar içeren havuzlarda halı yıkama ve kurutma, fiksajı sağlayan halı germe metodlarıyla modern makinlerde halı dokuma tekniklerini bütünleştiren Reform Halı, el düğümü saçakları ve solmayan canlı renkleriyle yer bulduğu mekanlara ayrı bir değer katmaktadır.

Üretimini ağırlıklı olarak ABD'ye ihraç eden Reform Halı, kendi koleksiyonlarının yanı sıra dünyaca ünlü tasarımcı Alexander Julien'in özel tasarımlarını da üretmektedir. Bu ürünler de SAKS 5th Avenue, TG Max gibi Amerika'nın seçkin mağazalarında yer almaktadır.

Reform Halı markasına ait koleksiyonlar bugün, Amerika'nın dışında Belçika, Yunanistan, İspanya gibi Avrupa'nın çeşitli ülkelerinde evleri süslemektedir. Koleksiyonlar, ülkemizde yetmişten fazla noktada satışa sunulmakta, ülke içerisinde özel Reform Halı konsept mağazalarının ve satış noktası ağının daha da genişletilmesi için yoğun çalışmalar sürmektedir.

El halısı görünümünü duvardan duvara projelerini de taşıyan Reform Halı oteller, eğitim kurumları, konferans salonları ve seminer salonları gibi özel mekanlar için sınırsız desen seçenekleri için halılar üretmektedir. Reform Halı, bugün duvardan duvara özel halı hizmeti çerçevesinde, Türkiye'nin ve dünyanın önde gelen kurumları için her ebatta halı projeleri için de estetik çözümler sunmaktadır.

Reform Halı, katıldığı ulusal ve uluslararası ihtisas fuarında markasını dünyanın çeşitli ülkelerinden gelen uzmanlar ve yüzbinlerce ziyaretçi ile buluşturarak, tarihte önemli bir yere sahip olan Türk Halısı kavramını ve modasını yeniden canlandırmak üzere ülkemiz adına önemli adımlar atmaktadır.

Her geçen gün artan tasarım seçenekleriyle, ev, ofis ve özel mekanlar için, modernden klasiğe koleksiyonlarını geliştiren Reform Halı, özel garantisiyle de yüzde yüz müşteri memnuniyetini hedeflemektedir.